Krajský přebor

02.04.2016

Modrou hvězdu pohřbily dvě branky během pěti minut

Napajedla - Vigantice 2:0 (0:0) Branky: 59. Ourada, 64. Havránek. Hosté přijeli do Napajedel bez trojice kreativních hráčů Mydla, Štreita a Křivy a na soupeře nakonec nestačili.

Napajedla - Vigantice 2:0 (0:0)
Branky: 59. Ourada, 64. Havránek.

Hosté přijeli do Napajedel bez trojice kreativních hráčů Mydla, Štreita a Křivy a na soupeře nakonec nestačili.
Vigantice: Slovák - Řepka, Kožušník, Bolcek, Ondřej (66. Kalod) - Barabáš, Paprskář (87. Pikal), David Kučera (86. Porubský), Kulišťák (90. Babinec), Vičan - Paleček. Trenér Radomír Dian.
V prvním poločase si oba týmy vytvořily po jedné šanci. "To se zaskvěli oba brankáři," řekl trenér Vigantic Radomír Dian. Napajedla měla optickou převahu, ale bez brankového vyjádření. "Měli jsme hodně laciných ztrát a soupeř měl rychlý přechod do útoku," viděl problém v prvním poločase trenér Dian. Po přestávce již hosté inkasovali a to rychle dvakrát. "U první branky to byla rychlá křídelní akce, která skončila odpískáním pokutového kopu. U druhé branky si kluci musí sáhnout do svědomí, zda udělali maximum k tomu. aby inkasované brance zabránili," popsal Dian gólové situace. Vigantice hrozily ze vzduchu po standardních situacích, ale nakonec mohly prohrát i vyšším rozdílem, protože domácí měli ve druhém poločase dost brankových příležitostí.