Krajský přebor

12.08.2017

První tři body Juřinky - famózní Holáň v prvním poločase a pak poctivá dřina svěřenců Pavla Vaigla

Juřinka – Holešov 3:1 (1:1) Juřinka se doma radovala z premiérových bodů. Základ výhře položil v prvním poločase vynikajícím výkonem brankář Petr Holáň, který chytil hostům čtyři tutové šance. Po přestávce domácí kolektivním výkonem přišpendlili Holešov na jeho polovině a nesmírnou touhou po třech bodech ho doslova ubili.

Juřinka – Holešov 3:1 (1:1)
Juřinka se doma radovala z premiérových bodů. Základ výhře položil v prvním poločase vynikajícím výkonem brankář Petr Holáň, který chytil hostům čtyři tutové šance. Po přestávce domácí kolektivním výkonem přišpendlili Holešov na jeho polovině a nesmírnou touhou po třech bodech ho doslova ubili.„Pro mě to bylo osobní malé derby. Trenérem Holešova je Martin Malík, kterého jsem měl jako kapitána a asistenta v Bystřici pod Hostýnem a pomáhal jsem mu také při studiu trenérské licence. Věděl jsem, že Holešov je silný dopředu. Viděl jsem jejich první domácí zápas, kdy bušili do zavřené obrany Bystřice pod Hostýnem. V prvním poločase jsme selhávali v obraně při rozehrávce a skvěle nás ve čtyřech případech podržel Petr Holáň. Do druhého poločasu jsme šli za vyrovnaného stavu pozitivní a kluci se kolektivně zvedli. Holešov postupně uvadal a my jsme ho přehrávali ve středu hřiště. Jejich očekávaný tlak nepřišel a my jsme z tlaku skórovali. Musím tým pochválit, jak šel cílevědomě za třemi body,“ řekl trenér Juřinky Pavel Vaigl.
Branky: 37. Lušovjan, 65. A 75. Dan Fojtášek – 34. Zakopal.
Juřinka: Holáň – Novák, Solanský, Lukáš, Robin Fojtášek – Vadel, Škařupa, Heřmánek, Lušovjan – Dan Fojtášek, Vavřík. Trenér Pavel Vaigl.

DSCN3957 DSCN3958 DSCN3960 DSCN3968 DSCN3969 DSCN3973 DSCN3984 DSCN3985 DSCN3986 DSCN3988 DSCN3989 DSCN3992 DSCN3996 DSCN4001 DSCN4002 DSCN4004 DSCN4006 DSCN4007 DSCN4008 DSCN4012 DSCN4016 DSCN4018 DSCN4023