Krajský přebor

17.09.2016

Modrou Hvězdu sráží do kolen závěry zápasů

Vigantice - Bystřice pod Hostýnem 2:3 p. k. (2:1) Vigantice podruhé za sebou nezvládly dobře rozehraný zápas, který si pokazily inkasovanou brankou v samotném závěru utkání.

Vigantice - Bystřice pod Hostýnem 2:3 p. k. (2:1)
Vigantice podruhé za sebou nezvládly dobře rozehraný zápas, který si pokazily inkasovanou brankou v samotném závěru utkání. Po minulém zápase ve Strání, kde dostaly gól v 90. minutě, bylo to nyní doma dokonce ve třetí minutě nastavení. Domácí nezvládli začátek a v 15. minutě nechtěně namazal do brejku hostům Zdeněk Vokáč a na konci akce byla trefa Šipky. Inkasovaná branka ale domácí nakopla. Ve 27. minutě našel Vojtěch Vičan Křivu, ten sklepl na Kaloda, jehož vyraženou střelu dorazil Ondřej. Výborný zápas hrál za domácí David Kučera. Byl velmi aktivní na levé straně. Svoji aktivitu korunoval ve 41. minutě po presinku vedoucí brankou Vigantic.
Po přestávce měli hosté tlak, ale do šancí se nedostávali. Opět byl hodně viděř Kučera i bratři Vičanové, ale pojišťující třetí branka nepadla. Závěr byl pro domácí krutý. Ve třetí minutě nastavení fauloval Martin Vičan a Zapletal trefil nádherně přímý kop. "Dnes jsme to měli zase rozehrané na tři body. Je to škoda. Vím, že kluky pořád chválím, ale my jsme opravdu na dobré cestě a i dnes jsme to poctivě odmakali. Ty závěry nás mrzí, ale máme hlavu vzhůru. Věřím, že to s námi nic do dalších zápasů neudělá," dodal k utkání trenér Vigantic Pavel Šturala.
Branky: 27. Ondřej, 41. Kučera - 15. Šipka, 93. Zapletal.
Vigantice: Jiří Slovák - Ondřej, Frydrych, Zdeněk Vokáč, Kučera - Vokoun, Vojtěch Vičan, Martin Vičan, Kalod (87. Kulišťák) - Křiva (82. Paprskář), Paleček (67. Barabáš). Trenér Pavel Šturala.