IV. třída

25.10.2015

Klobouk dolů před Zděchovem - v Lačnově málem bodoval v devíti lidech!

Klobouk dolů před Zděchovem. Do Lačnova přijeli v devíti lidech, a i když po poločase to bylo 3:0, mohli srdnatě bojující hosté nakonec zápas i zázračně zremizovat. Lačnov hlavně druhý poločas hrubě podcenil a málem se mu to nevyplatilo.

LAČNOV – ZDĚCHOV 3:2 (3:0)

BRANKY: Lubomír Janáč 2, Lukáš Kolínek – Ondřej Blaha, Jaroslav Macek.

Lačnov nedal v úvodu více branek. "Měli jsme jim nastřílet hned nějaké branky. I když jsem jich dali za první poločas tři, ve druhém poločase jsme to totálně podcenili. Hosté bojovali nadoraz, snížili na 3:2 a nebyli daleko od remízy," dodal k zápasu zástupce Lačnova Miroslav Brhel.