IV. třída

08.10.2016

Michal Mrlina komentuje utkání Ratiboř B - Krhová B

Ratiboř B - Krhová B 2:1 (0:1) Domácí si mysleli že si na posledním celku tabulky spraví chuť po vysoké porážce v Policích, ale byli na omylu.

Ratiboř B - Krhová B 2:1 (0:1)
Domácí si mysleli že si na posledním celku tabulky spraví chuť po vysoké porážce v Policích, ale byli na omylu. Krhová byla celý první poločas bojovnější, z čehož byla domácí rezerva hodně zaskočena. Ve 37. minutě po nedorozumění domácí obrany s gólmanem otevřel skóre po teči Kozák.
Do druhé půlky Ratiboř naskočila s bojovnější taktikou a na hřišti to bylo hned znát. Srovnání přišlo v 56. minutě s přímého kopu, kdy sehráli Žabčík s Kutějem nacvičený signál a druhý jmenovaný se trefil do černého 1 : 1. O 20 minut později rozhodl o třech bodech pro domácí nejmladší hráč na hřišti teprve 15 letý dorostenec Ondřej Kaňák přesnou střelou k tyči. S přehledem řídil utkání rozhodčí Petr Holub.