III. třída

12.08.2017

Ajax i s legendární posilou Otou Zimkem nakonec rozstřílel rezervu Choryně

V. Senice – Choryně B 5:1 (2:0) Domácí posíleni o veterány Zimka z Francovy Lhoty a Bednáře, který obnovil činnost, rozhodli zápas po 50 minutách definitivně pro sebe. To byl totiž po dvou žlutých kartách vyloučen hostující Adam Sovák. Hosté sice v deseti snížili na rozdíl jediné branky, ale na Oravovu trefu ihned reagoval Filgas a bylo po zápase.

V. Senice – Choryně B 5:1 (2:0)
Domácí posíleni o veterány Zimka z Francovy Lhoty a Bednáře, který obnovil činnost, rozhodli zápas po 50 minutách definitivně pro sebe. To byl totiž po dvou žlutých kartách vyloučen hostující Adam Sovák. Hosté sice v deseti snížili na rozdíl jediné branky, ale na Oravovu trefu ihned reagoval Filgas a bylo po zápase. „Dali jsme brzkou branku, pak ještě jednu do šatny, ale kvalitní soupeř s vynikajícím brankářem se nevzdával. Po třetí brance to byl již jednoznačný zápas,“ řekl trenér Valašské Senice Alois Filák.
Branky: 5. Chmela, 44. Sucháček, 56. Filgas, 73. a 81. Kuriš – 55. Orava.