III. třída

12.08.2017

Jablůnka s domácími navrátilci a posilou Kocurkem neměla s Brankami slitování

Jablůnka – Branky 6:0 (4:0) Domácí ukázali s posíleným kádrem, že to myslí od prvního kola s návratem do okresního přeboru vážně. Do sestavy se vrátili domácí legendy Brodek se Smilkem. Ze Vsetína přišel zkušený Petr Kocurek. A svěřenci Milana Gajdůška se se soupeřem nepárali.

Jablůnka – Branky 6:0 (4:0)
Domácí ukázali s posíleným kádrem, že to myslí od prvního kola s návratem do okresního přeboru vážně. Do sestavy se vrátili domácí legendy Brodek se Smilkem. Ze Vsetína přišel zkušený Petr Kocurek. A svěřenci Milana Gajdůška se se soupeřem nepárali. „Od první minuty to byl jednoznačný zápas. Rozhodli jsme do poločasu, a i když jsme po přestávce vystřídali a zahráli si mladí kluci, ještě jsme soupeři přidali na cestu dvě branky,“ řekl k utkání sekretář Jablůnky Zdeněk Mrlina.
Branky: 13. Kocurek, 18. a 68. Horák, 28. Smilek, 42. Jasný, 73. Javorek.