Divize E

02.10.2016

Série neporazitelnosti Kovářových borců nebere konce – tentokrát díky brankáři Michutovi

Fotbalisté Valašského Meziříčí doma potvrdili roli favorita a neprohráli svůj zápas ani na devátý pokus. Potvrdili tak hlavně vydařeným prvním poločasem roli lídra soutěže. Ve druhém poločase však měli hodně namále. Valašské Meziříčí – Nové Sady 2:1 (2:0)

Valašské Meziříčí – Nové Sady 2:1 (2:0)

V prvním poločase hráli domácí vynikající fotbal a po zásluze vedli o dvě branky. „Hráli jsme fakt dobře a klidně jsme mohli první poločas vyhrát o tři branky. Ještě ve 47. minutě jsme měli možnost dát na 3:0, ale pak se to nějak zlomilo,“ řekl k vydařené pasáži zápasu ze strany domácích trenér Valašského Meziříčí Michal Kovář. Lídr divize přestal ve druhém poločase hrát a málem se mu to nevyplatilo. „Možná jsme je trochu podcenili, ale rázem byl soupeř jasně lepší. Byl to nejhorší náš poločas v letošní sezoně. Dal kontaktní branku a nebýt Milana Michuta v brance, tak jsme mohli dokonce i prohrát. Brankář nás podržel, výsledek nemusel být pro náš tým tak příznivý,“ uznal objektivně trenér Valašského Meziříčí Michal Kovář.
Branky: 16. Komara, 22. Michálek – 52. Schlimbach.
Valašské Meziříčí: Michut – Mica (76. Roupec), Michálek, Kotůlek, Plešek – Komara, Žilinský, Vrána (74. Macíček), Ambrož (83. Sviták) – Výmola, Dragon. Trenér Michal Kovář.

dscn8297 dscn8298 dscn8301 dscn8303 dscn8305 dscn8309 dscn8311 dscn8316 dscn8318 dscn8321 dscn8323 dscn8324 dscn8325 dscn8327 dscn8331 dscn8335 w ww www