Divize E

02.10.2016

Jako vejce vejci – fotbalisté VKK stačí jenom první poločas

Zápas jako poslední dva minulé sehráli v domácím prostředí fotbalisté VKK proti Kozlovicím. Po dobře odehraném prvním poločase přišel v tom druhém totální zmar a další porážka na konto týmu, který se potácí na konci tabulky. Velké Karlovice – Kozlovice 0:3 (0:0)

Velké Karlovice – Kozlovice 0:3 (0:0)

Hned v úvodu druhé půle stejně jako v Dolním Benešově nebo Novém Jičíně dostali domácí branku, kdy nedokázali na levé straně dostatečně pokrýt unikajícího útočníka. Přišel centrovaný míč před Sváčkovu svatyni a zkoprnělí domácí obránci jen sledovali, jak jde soupeř do vedení. Hosté poté vyklidili střed pole a soustředili se na ubránění hubeného náskoku. Aby domácí mohli myslet na zvrat, musela by jim fungovat hra záložní řady, aby nebyli oba útočníci odříznuti od hry. A tak vybojované míče rychle končily na kopačkách soupeřů a přetížená obrana ještě dvakrát inkasovala. Pochvalu zaslouží Jan Kučera, který šel do zápasu po delším zranění, aby pomohl, i když nebyl zcela fit. „Po uzdravení Mikuly s Ondřejkou budeme natolik silnější, že ještě zahájíme na podzim boj o lepší umístění, než je to momentální,“ věří vedoucí mužstva VKK Jaroslav Valián.
Branky: 48. Hrušák, 80. Žůrek, 90. Kyselák.
VKK: Sváček – Píšek, Zeť, Martin Pavelka, Heger – Langer (72. Kučera), Michael Podešva, Jan Pavelka (79. Mynarčík), Vašut – Chuchma, Škrobák. Trenér Petr Ondřejka, asistent trenéra Ivo Davídek.