Divize E

13.08.2016

Bravo! Útočníci VKK dokonale potrestali dvojí vyloučení Nových Sadů!

Po prohraném prvním poločase se v tom druhém fotbalisté VKK dokonale rehabilitovali za porážku a špatný výkon z prvního kola, kdy doma po zásluze prohráli s nováčkem z Pusté Polomi. Na půdě Nových Sadů využili dvojího vyloučení domácích hráčů ve druhém poločase a díky přesným trefám svých útočníků zápas dokonale otočili a proměnili v tříbodový zisk. Nové Sady - VKK 1:2 (1:0)

Nové Sady - VKK 1:2 (1:0)

Hosté se v prvním poločase zaměřili na pozornou defenzívu, přesto jednou inkasovali. "Sváček vyrazil pruskou střelu zleva před sebe a domácí Samek přesně dorazil," popsal první inkasovanou branku vedoucí mužstva VKK Jaroslav Valián. "O přestávce nabádal asistent trenéra Ivo Davídek hráče, aby stále pozorně bránili a byli aktivnější směrem dopředu. To se nám nakonec vyplatilo," prozradil Valián pokyny z kabiny pro druhý poločas.
V 51. minutě musel faulovat před pokutovým územím unikajícího Škrobáka v jasné brankové příležitosti Navrátil a byl vyloučen. Přesilovku jednoho muže využil v 61. minutě Chuchma, který křižnou střelou srovnal. Hostům narostla křídla a v 70. minutě ruply domácímu Banásikovi nervy. "Byla písknuta standardní situaci ve prospěch domácích, všichni šli k našemu pokutovému území, načež domácí hráč v přerušené hře prudce strčil do našeho Vašuta a byl po zásluze vyloučen," popsal Jaroslav Valián situaci, kdy šli domácí do devíti. Dvojí přesilovku přetavil v 89. minutě ve tři body umístěnou střelou druhý útočník VKK Škrobák. "Nastavovalo se ještě pět minut, ale přežili jsme to a vezeme výborné tři body," pochvaloval si po zápase vedoucí mužstva VKK Jaroslav Valián.
Branky: 20. Samek - 61. Chuchma, 89. Škrobák.
VKK: Sváček - Zeť, Píšek, Pinkava, Ondřejka - Heger, Pavelka, Langer (90. Podešva), Vašut - Škrobák, Chuchma. Trenér Petr Ondřejka, asistent trenéra Ivo Davídek.