15.05.2016

Vzestup formy Hovězí má pod palcem Ondřej Šrámek

HOVĚZÍ – LIDEČKO 3:0 (1:0) Oba týmy vstoupily do utkání opatrně a moc šancí k vidění nebylo.

HOVĚZÍ – LIDEČKO 3:0 (1:0)
Oba týmy vstoupily do utkání opatrně a moc šancí k vidění nebylo. Blízko brance byli po závaru po rohovém kopu domácí, ale na brankové čáře dokázal míč odpálit obránce. První branku dali domácí po hodině hry. Po rychlém brejku se dostal do samostatného úniku Ondřej Šrámek. Obešel brankáře a střelou do odkryté branky poslal domácí do vedení - 1:0. Poté pokračovala vyrovnaná partie a skóre se do poločasu neměnilo.
Do druhé půle vstoupili výborně domácí. Když se k míči na hranici vápna dostal Martin Štrbík a nádhernou střelou do šibenice navýšil vedení domácích - 2:0. Hned po rozehrávce se dostali do největší šance hosté z Lidečka, ale Svoboda v samostatném úniku Koňaříka nedokázal překonat. Hned posléze vstřelili domácí svou třetí branku. Šrámek se opět dostal do samostatného úniku, znovu obešel brankáře a zvýšil na 3:0. Poté měli domácí ještě několik příležitostí ke vstřelení branky, ale brankář Hyžák držel svůj tým nad vodou. Další branky už nepadly, a domácí tak mohli slavit výhru.
BRANKY: 30. a 57. Šrámek, 50. Štrbík.