1.B třída - skupina A

19.06.2016

Na takovou záchranu o fous bude Hrachovec dlouho vzpomínat

HRACHOVEC – P. BEČVA 0:3 (0:2) Hrachovec na Prostřední Bečvu neměl. Po očku si hlídal vývoj zápasu v Jablůnce a nakonec se udržel i přes porážku.

HRACHOVEC – P. BEČVA 0:3 (0:2)
Hrachovec na Prostřední Bečvu neměl. Po očku si hlídal vývoj zápasu v Jablůnce a nakonec se udržel i přes porážku. „Neměli jsme dnes na ně. Soupeř byl lepší, i když v prvním poločase jsme šance měli. Bečva šance proměňovala, my ne. Jsme rádi za záchranu, byť to bylo v hodině dvanácté. Musím v tomto klíčovém utkání ocenit i opravdu profesionální výkon třech rozhodčích, kteří nebyli z našeho regionu a odvedli dobrou a přesnou práci," řekl k utkání hráč Hrachovce Radek Vajgl.
„Prostřední Bečva přijela do Hrachovce s cílem zvítězit a udržet si tak 4. místo v tabulce. Do Hrachovce jsme přijeli bez našich opor Lukáše Křenka mladšího, Tomčányho a Lukáše Křenka staršího, kteří chyběli ze zdravotních důvodů. I přes tuto absenci jsme od začátku diktovali tempo hry a domácí jsme k ničemu nepouštěli. Netrvalo ani šest minut zápasu a expres Ondryáš udělal záda stoperovi domácích Vaculínovi a nacentroval krásný míč na hlavu Vaška, který otevřel skóre utkání nechytatelnou hlavičkou. Po této brance se domácí osmělili k pár protiútokům, ale v naší brance stál výborný Aleš Jurajda. Následovala 27. minuta a opět expres Ondryáš ukázal celé domácí obraně záda včetně brankáře a míč uklidil do prázdné branky. Ve druhém poločase jsme opět začali náporem a výsledkem nakonec byla branka, kdy se trefil z přímého kopu snad ze čtyřiceti metrů obloučkem do šibenice matador Kysučan. Po této brance domácí odpadli a my jsme mohli skóre utkání ještě navýšit, ale už nám nepřálo tolik štěstí. I tak jsme s výhrou a udržením 4. místa spokojeni. Navíc jsem i rád, že jsme zamezili veškerým spekulacím ohledně tohoto utkání,“ dodal pohled Prostřední Bečvy její trenér Zbyněk Jurajda.
BRANKY: 6. Vašek, 27. Ondryáš, 78. Kysučan.