23.05.2016

Lubomír Kysučan komentuje utkání Prostřední Bečva - Valašská Polanka

Od samotného začátku utkání se hosté představili v rychlé kombinační hře, byli po všech stránkách lepším týmem a první poločas skončil bez branek hlavně zásluhou vynikajících zákroků domácího gólmana Aleše Jurajdy, který vychytal minimálně čtyři tutovky.

Od samotného začátku utkání se hosté představili v rychlé kombinační hře, byli po všech stránkách lepším týmem a první poločas skončil bez branek hlavně zásluhou vynikajících zákroků domácího gólmana Aleše Jurajdy, který vychytal minimálně čtyři tutovky.Ve druhém poločase se výkon domácích zlepšil, přesto v 55. minutě využil chyby v obraně Bečvy hostující Řezníček, který dorážkou skóroval a poslal hosty do vedení 1:0. Domácí se dostali prakticky jen do dvou šancí, ale obě zůstaly bez brankového efektu. Takže nakonec všechny tři body si odvezli hosté do Val. Polanky. Bečvané v současné situaci hrají to, na co mají, velmi citelná je absence dvou klíčových útočníků /pro zranění/ Jakuba Ondryáše a Lukáše Křenka st.