09.05.2016

Lubomír Kysučan komentuje utkání Prostřední Bečva - Hutisko

V derby utkání na Prostřední Bečvě domácí zklamali a hosté se radovali ze zisku třech bodů.

V derby utkání na Prostřední Bečvě domácí zklamali a hosté se radovali ze zisku třech bodů.Domácí tak přerušili šňůru vítězství na domácím hřišti. Již ve třetí minutě tečovanou střelou otevřel skóre Lukáš Křenek st.a domácí vedli 1:0. Hra domácích pak upadla do špatného průměru, jakoby chtěli udržet tento výsledek. Ve 14 minutě dostal vysoký centr volný Marek Adamec a srovnal hlavičkou na 1:1. Tak skončil první poločas.

Už ve 49 minutě zahrávali hosté trestný kop, ten se brankáři Jurajdovi podařilo jen vyrazit a dorážkou Josef Koláček dostal hosty do vedení 2:1. Tento stav se již do konce utkání nezměnil, domácí se dostali do několika vyložených šancí, ovšem brankově neuspěli i za přispění výborného výkonu hostujícího brankáře Martina Majera. Hutisko se tak v tabulce vystřídalo právě s Prostřední Bečvou. Zápas sledovalo na 300 platících diváků.