15.08.2016

Lubomír Kysučan komentuje utkání Prostřední Bečva - Dolní Bečva

Prostřední Bečva-Dolní Bečva 1:1, na PK 2:1. Velmi bojovné a vyrovnané utkání, tak jak by derby mělo vypadat. domácí měli v první půli navrch, ale z několika šancí uspěl až ve druhém poločase v 65. minutě Lukáš Křenek ml., který se nejlépe orientoval ve zmatku před brankou hostujícího Růčky a poslal domácí do vedení.

Prostřední Bečva-Dolní Bečva 1:1, na PK 2:1.
Velmi bojovné a vyrovnané utkání, tak jak by derby mělo vypadat. domácí měli v první půli navrch, ale z několika šancí uspěl až ve druhém poločase v 65. minutě Lukáš Křenek ml., který se nejlépe orientoval ve zmatku před brankou hostujícího Růčky a poslal domácí do vedení. Zápas i nadále byl velmi vyrovnaný a následně se hosté moc zlobili na rozhodčího, který nařídil pokutový kop, který mohl rozhodnout, ale domácí Lukáš Křenek st. jej neproměnil. A tak po vyloučení zkušeného Pavla Kysučana v 87. minutě byli domácí potrestáni vyrovnávací brankou Sívka na 1:1. Následoval penaltový rozstřel, ze kterého vyšli vítězně domácí a dva body tak zůstaly doma.
Určitě spokojeno s fotbalem bylo více než 350 platících diváků. Jediným stínem bylo vážné zranění pravého kolene výborně hrajícího Patrika Kubáně.