31.08.2015

Komentář Lubomíra Kysučana. P. Bečva - Kateřinice

Po minule vysokém vítězství v Jablůnce nastoupili domácí přesvědčeni, že i v druhém domácím zápase zvítězí. Vše tomu od začátku nasvědčovalo, zvláště když už v 16. minutě zahrával rohový kop Jakub Vašut, našel přesně Jakuba Ondryáše a ten neomylně hlavičkou zakončil.

Nikdo ovšem nečekal, že toto bylo ze strany domácích vše. Ve 27. minutě  dostal centr hostující Petr Starec, který jej zúročil na vyrovnání 1:1. Bohužel pro domácí přišla ještě 33. minutě, kdy Jiří Drda poslal hosty do vedení 2:1. Tak skončil první poločas.

Ve druhém poločase domácí značně přidali, ovšem hosté svou přehuštěnou obranou nedovolili domácím žádnou dobrou kombinaci. I když domácí měli minimálně čtyři gólové šance, fotbalový pánbíček stál na straně hostí, takže domácí se neprosadili a nakonec věnovali všechny tři body hostům, kteří nakonec určitě zaslouženě zvítězili 2:1.