04.09.2016

Hovězí ne a ne potěšit domácí fanoušky

HOVĚZÍ – KATEŘINICE 2:3 (1:0) V první půli se do prvních vážnějších šancí začali dostávat hosté a to hlavně po standardních situacích. Nebezpečně dvakrát hlavičkoval Zbyněk Ondra, ale ani jeden jeho pokus brankou neskončil.

HOVĚZÍ – KATEŘINICE 2:3 (1:0)
V první půli se do prvních vážnějších šancí začali dostávat hosté a to hlavně po standardních situacích. Nebezpečně dvakrát hlavičkoval Zbyněk Ondra, ale ani jeden jeho pokus brankou neskončil. Poté se zase do dvou obrovských šancí dostal domácí Jaromír Tkadlec. Nejdříve sám hlavičkoval na hranici malého vápna, branku však netrefil. Ještě větší šanci měl chvíli poté, když po rohovém kopu nastřelil tyč. První branka padla těsně před poločasem, když se krásně trefil z přímého kopu Karel Trlica – 1:0.

V druhé půli se hosté brzy dočkali vyrovnání, když se opět po přímém kopu trefil nádherně Jiří Kuzník – 1:1. Domácí však dokázali bleskově odpovědět, když se hlavou již po pár vteřinách dokázal prosadit Ondřej Šrámek – 2:1. Od této chvíle však byli lepším týmem hosté z Kateřinic. Nebezpečně pálil z hranice vápna jeden z hostů, brankář však jeho střelu zneškodnil. Poté už se však hosté mohli radovat z vyrovnání, když centr za obranu dokázal přetavit ve vyrovnávací branku střídající Marcel Beňo – 2:2. Otočit vývoj utkání se hostům podařilo pár chvil poté, když se po rohovém kopu dostal k odraženému míči Václav Peredarjuk a jeho rána prošla přes hradbu těl až do sítě – 2:3. Do konce utkání už další šance k vidění nebyly, a tak si hosté odvezli z Hovězí všechny body.
BRANKY: 44. Trlica, 50. Šrámek – 49. Jiří Kuzník, 72. Beňo, 78. Peredarjuk.