1.A třída - skupina A

24.09.2017

Kateřinicím doma málem zvonil umíráček

Kateřinice – Vigantice 3:2 p. k. (0:1) Domácí si vynutili penalty brankou ve druhé minutě nastavení. Hosté měli dobře rozehraný první poločas, ale berou jen bod.

Kateřinice – Vigantice 3:2 p. k. (0:1)
Domácí si vynutili penalty brankou ve druhé minutě nastavení. Hosté měli dobře rozehraný první poločas, ale berou jen bod. „Zápas začali domácí dvacetiminutovým náporem, ale hostující brankář Slovák zlikvidoval střelu Bětíka, hlavičku Ondry i dělovku Pfeilera. Hosté působili fotbalově a jejich taktika spočívala v tom, že hráli vše na zkušeného Marka Macíčka I. Ten prostřelil Obra a Vigantice šly do vedení. Ve druhém poločase narušil tlak Kateřinic přísným vyloučením Mačka rozhodčí, když druhá žlutá karta nebyla na místě. I tak mohl vstřelit branku Čtvrtníček, který šel sám. Hosté pak šli do vedení Křenkem, ale domácí bojovali o vyrovnání. Na hrot se vysunul stoper Kuzník. Po jeho šanci zahrávaly Kateřinice roh a Ondra srovnal. V penaltách domácí proměnili vše, Obr jednu hostům chytil,“ řekl k utkání předseda Kateřinic Jiří Kuzník starší.
„My jsme dnes ztratili dva body. Vedli jsme a měli jsme přidat druhou branku. I podruhé jsme šli do vedení, ale domácí nás trestali v samotném závěru. Místo třech bodů máme pouze jeden,“ dodal trenér Vigantic Zdeněk Hoffmann.
Branky: 61. Doležel, 92. Ondra – 36. Marek Macíček I, 77. Křenek.