Ženy

08.08.2017

Vsetínské holky v novém aneb Trhala fialky dynamitem

V neděli dopoledne se na Tyršovce poprvé představily naše nové holky, ve nových fialových dresech. K přípravě si pozvaly ostřílený a zkušený tým z Brumova, který porazily 2:0.

V neděli dopoledne se na Tyršovce poprvé představily naše nové holky, ve nových fialových dresech. K přípravě si pozvaly ostřílený a zkušený tým z Brumova, který porazily 2:0.Ženský tým FC Vsetín si stále sedá a konsoliduje se. Holek už je 23, což je skvělé. Jsou do toho zapálené , tak jsme jim dnes připravili a představili nové dresy a jejich šatnu.
První poločas brumovský tým ještě kladl trošku odpor ale v druhé půli už bylo na hřiští jen jedno družstvo. Holky se fialovém (s naším generálním partnerem na dresech) předváděly chvílemi docela pohledné kombinace, kličky i střely. Takže padly nakonec dva góly (oba dala Jarka Krčmářová) a dále zvonily břevna a tyčky, jakoby ženy chtěly napodobit v zahazování šancí muže ze soboty.
Ihned po utkání přestoupila ma Vsetín další hráčka z Valašského Meziříčí (Ráchel Kovaříčková) a jednáme o další hráčce ze Zbrojovky Brno.
Protože pan Ficek, velký fanoušek nejen ženského fotbalu, k mému velkému překvapení dnešní zápas žen zaspal, pokusil jsem se ho zastoupit a přinášíme Vám tedy opět pár momentek z utkání. A připravenou šatnu před utkáním s novými dresy, že kterých měly holky radost.20 21 22 23 25 29 30 31 32 35 50 51 52 54 56 57 58 59 63 67 71 85 86 88 96