Ženy

27.05.2019

VSETÍN SE LOUČIL SE SEZONOU VÝHROU NAD VÍTKOVICEMI. ZÁPAS PŘIKRÁŠLILA HATTRICKEM NELA ŠEVČÍKOVÁ

Třetí příčka v nejvyšší Moravské fotbalové lize, patří Valašskému zástupci FC Vsetín. Pod vedením trenéra Martina Pavláta se podařilo vytvořit kvalitní týmovou sestavu, která po úspěšném podzimním umístnění pokračovala v jarní části dobrými výsledky. Závěrečné vítězství nad kvalitním týmem Vítkovice 5:2 (3:1) to plně potvrdilo. Branky: Ševčíková 3, Skramuská 2.

Výhrou se v neděli rozloučily se sezonou v Moravskoslezské lize žen fotbalistky Vsetína. V tabulce obsadily třetí místo.

Vsetínský tým v 5. kole nadstavbové části soutěže zdolal Vítkovice 5:2. Už po dvaceti sekundách poslala Valašky do vedení Nela Ševčíková. Stejná hráčka se postarala i o další dva domácí góly a Vsetín ve třiatřicáté minutě vedl 3:0. Dvě minuty před přestávkou korigovala stav na 3:1 Herichová.

Po změně stran se Vítkovice zlepšily a v 70. minutě znovu Herichová upravila skóre na 3:2. Závěr duelu ale znovu patřil vsetínskému týmu, když dvě trefy Elišky Skramuské v 87. a 89. minutě daly výsledku konečnou podobu na 5:2.

,,V první půli jsme Severomoravanky přehrávali technikou. Dařil se nám také rychlý přechod do útoku. Ve druhé půli jsme ale polevili v úsilí. Nedokázali jsme si vytvářet šance. Naopak Vítkovice byly v ofenzívě nebezpečnější. Zlepšili jsme se až v posledních pěti minutách,“ informoval o zajímavé partii domácí kouč Martin Pavlát.

FC VSETÍN – VÍTKOVICE 5:2 (3:1)

Branky Vsetína: Nela Ševčíková 3, Skramuská 2.

Vsetín: Jašková – Kovaříčková, Zemánková, Randuchová, Petra Ševčíková, Mikešová, Rýdlová, Kocurková, Čípová, Skramuská, Nela Ševčíková. Střídaly:Holubová, Pernická.