Ženy

01.09.2023

Naše Sofie Hausová válí a ukazuje, že fotbal není jen chlapeckou disciplínou

Sofie Hausová v nominaci "Baněk" FC Baník Ostrava...

Další skvělá zpráva pro meziříčský fotbal a naši "jedenáctku", kdy na dni dívčího fotbalu oblékla dres mužstva "Baněk" Baníku Ostrava naše Sofča Hausová...!

 

V neděli 27. 8. 2023 se v Ostravě v pořadatelství Akademie FC Baník Ostrava uskutečnil 4. ročník mezinárodního fotbalového turnaje O pohár starosty Radvanic a Bartovic s názvem BAŇKY CUP 2023, na kterém se v rámci dne dívčího fotbalu představila dívčí mužstva FC Baník Ostrava, AC Sparta Praha, FC Viktoria Plzeň, 1.FC Slovácko, SK Sigma Olomouc, FC Trinity Zlín, OFS Blansko, FC Spartak Trnava (SVK), Tatran Prešov (SVK) a Row Rybnik (POL).

Baník Ostrava postavil do turnaje dvě mužstva, modré a bílé, a právě dres bílého mužstva Baníku oblékla naše Sofča.

 

"Je to pro nás velká pocta, velké ocenění naší práce, nás trenérů a především pak práce Sofči, která mezi dvaceti kluky nemá ani v tréninku ani v zápasy žádné úlevy. Musí na sobě pracovat stejně tvrdě a tohle je pro ni odměna a obrovská motivace, že všechna ta dřina má smysl a že jednoho dne může otevřít dveře..."

 

Jan Blabla, trenér

 

P.s.: v případě zájmu rodičů dalších děvčat, je nejlepší kontaktovat našeho trenéra, Ondřeje Koňaříka (604 221 024) a přijít se podívát přímo na náš trénink.