Ženy

01.05.2019

Vsetín - Brušperk 13:1 (6:1)

Fialy daly Brušperku třináct branek

Skvěle v domácím prostředí proti Brušperku vstoupily do nadstavby MSFL ženy Vsetína a daly mu třináct branek.

Přímý souboj o třetí místo holky Vsetína zvládly na jedničku. Skramuská zazářila 6 vstřelenými góly.

Do utkání jsme vstoupily s určitým respektem k soupeři. Přece jenom všechny dosavadní vzájemné zápasy byly vždy vyrovnaným bojem o každý centimetr na hřišti. Od úvodních minut šlo však na holkách Vsetína vidět, že konečně chtějí zlomit jarní nevyrovnané výkony a zvítězit. Už v 7. minutě rozjela svůj brankostroj Skramuská a poslala Vsetín do vedení 1:0. Do 15. minuty přidaly dva góly ještě Pernická a Rýdlová. Poté přišel nádech a snížení hostujících v podobě pokutového kopu na 3:1.  Nicméně do poločasu nedaly holky Vsetína hostujícímu celku klid a zvýšily své skóre na 6:1.

V druhém poločase bylo vidět několik pěkných akcí, které byly zakončeny přesnou střelbou a tak se skóre zastavilo až za stavu 13:1, kdy dovršila svůj šesti gólový příděl Skramuská.

Střelci: Skramuská 6, Rýdlová 2, Ševčíková N. 2, Kocurková 2, Pernická - Břenková (p).
Sestava FC Vsetín: Jašková, Kovaříčková, Zemánková, Ševčíková P,, Konečná, Čípová, Kocurková, Rýdlová, Pernická, Ševčíková N., Skramuská, Prášilová, Mikešová.

Zdroj: facebook Vsetín ženy.