Ženy

10.09.2018

Fialky potvrdily vítězství z Vítkovic

FC Vsetín – FK Nové Sady 4:1 (2:1) V prvním domácím zápase moravskoslezské ligy žen se představily fialky na velké trávě na Tyršovce.

FC Vsetín – FK Nové Sady 4:1 (2:1)
V prvním domácím zápase moravskoslezské ligy žen se představily fialky na velké trávě na Tyršovce. Z kraje zápasu se snažily napadat rozehrávku hostujícího týmu a to se jim dařilo a vytvořily si i menší tlak. Z toho pramenil i první gól, kdy si v 10. minutě po přímém kopu Prášilové srazily hostující hráčky samy do branky. O 10 minut později už to bylo 2:0, kdy pěknou akci zakončovala pěknou střelou k tyči Pernická. Domácí jakoby se s výsledkem uspokojily a ubraly na tempu hry. V 39. minutě šla sama na branku Šimková a snížila na 2:1. Poté ještě Mokrušová spálila tutovou šanci, když šla opět sama na domácí branku, ale minula.
Druhý poločas už byl více méně klidnější a domácí hráčky měly víc klidu na svých kopačkách. V 62. minutě vybojovala míč výborně hrající Pernická a předložila ho jako třešničku na dortu Hrazdilové, která už jen poslala míč do prázdné branky. A v 77. minutě opět vybojovala míč Pernická a přihrála samotně postavené Pavlátové, která umístila k tyči, 4:1. Valašky už si své vítězství pohlídaly i díky výborným fanouškům, kteří si našli cestu na hřiště.