Ženy

15.10.2018

Fialky nestačily na Havířov

Vsetín - Havířov 0:4 (0:3) Vsetíňačky nastoupily do zápasu s tím, že chtějí urvat konečně všechny tři body, jenže v okleštěné sestavě nezačaly vůbec dobře.

Vsetín - Havířov 0:4 (0:3)

Vsetíňačky nastoupily do zápasu s tím, že chtějí urvat konečně všechny tři body, jenže v okleštěné sestavě nezačaly vůbec dobře. Hned po rozehrávce hostů šla sama na brankářku Fukalová a Vsetín tak prohrával hned od první minuty 0:1. Naštěstí je to ale nezlomilo a snažily se hrát a bojovat o každý kousek na hřišti. Vytvořily si i několik šancí, jenže to gólem neskončilo. V 30. minutě kopaly hostující Havířov přímý kop z 35 metrů a míč propadl mezi nohy domácí gólmanky až do sítě, 0:2. Minutu před koncem poločasu prošla hostující hráčka vápnem jako nůž máslem a vsítila třetí branku domácích. Vsetínu pak ještě rozhodčí neuznal branku Rýdlové, kvůli odmávanému ofsajdu.

Druhý poločas už byl více méně neslaný nemastný. Vsetíňačkám se nedařilo zakončení na branku. A hosté pak navíc ještě v 63. minutě vstřelili svojí čtvrtou branku. Vsetínu se tak poslední zápasy vůbec nedaří, ale věří, že v příštím zápase proti Vítkovicím udělají vše proto, aby už konečně zůstaly všechny body doma.