Ženy

25.09.2017

Fialkám přesun Pod Pecník nevadil

Vsetín - Nové Sady 3:0.  Původně plánované fotbalové utkání žen mezi FC Vsetín a Nové Sady, které se mělo odehrát na fotbalovém hřišti v Ratiboři, se pro nezpůsobilý terén muselo přesunout na umělou trávu ve Vsetíně.

Vsetín - Nové Sady 3:0.

Původně plánované fotbalové utkání žen mezi FC Vsetín a Nové Sady, které se mělo odehrát na fotbalovém hřišti v Ratiboři, se pro nezpůsobilý terén muselo přesunout na umělou trávu ve Vsetíně. I tak si našlo cestu na zápas několik desítek diváků, kteří sledovali velice bojovné utkání. Prvních 10 minut se domácí snažili odolávat tvrdě hrajícímu hostujícímu celku, ale příliš se jim nedařila kombinační hra, kterou se obyčejně prezentují. Ve 20. minutě se k přímému kopu z poza dvacítky postavila Rýdlová, ale trefila pouze břevno. Ve 34. minutě po hezké kombinaci po levé straně zakončovala Kocurková pěknou střelou pod břevno, 1:0. O deset minut později po přihrávce Krčmářové zvyšovala už na 2:0 střelou jako přes kopírák Vlčková. Hoste se snažili ještě do poločasu snížit, ale spolehlivá obrana je do větších šancí nepouštěla.

Druhý poločas byl podobný jako ten první, ale domácí Vsetín měl větší klid na kopačkách a tak si výsledek s přehledem pohlídal, když ještě v 90. minutě zvýšila svým druhým golem v zápase opět střelou z dvacítky Kocurková, bylo rozhodnuto.
Branky: Kocurková 2, Vlčková.