Staňte se generálním partnerem portálu Valašský fotbal Partnerstvím získáte exkluzivní plochu pro Vaši inzerci

Dozvědět se více
Zajímavosti

20.09.2021

NETFOTBAL - Kvalita spojená s fotbalem

Fotbalový obchod NETfotbal.cz působí na trhu od roku 2012. Již deset let nabízí kompletní sortiment v oblasti fotbalu. Postupně se obchod rozšiřoval až k dnešním 100 000 položkám napříč všemi skupinami, které souvisí s fotbalem.

https://www.netfotbal.cz/

 

V obchodě si přijdou na své, hráči, brankáři a fanoušci. Nabízíme produkty k vybavení hřišť, sportovišť, hráčských kabin. Nezapomínáme na rozhodčí, trenéry, maséry a funkcionáře. Od roku 2020 jsme rozšířili naší nabídku o produkty pro volný čas, obuv, oblečení a mnoho dalšího.

Neustále s našimi kolegy připravujeme akční sety, sady a produkty za výhodnější ceny. K objednávkám u nás dostanete vždy nějaký dárek.

Vše vychází z naší filosofie

interNET + FOTBAL = NETFOTBAL.CZ

Jak je patrné z našeho motta cílem je být největší a komplexní fotbalový obchod a to se nám nadmíru daří co se týká počtu produktů jsme největší na československém trhu. Náš fotbalový obchod patří k TOP 5 na trhu.

Nabízíme:

Přes 1200 typů kopaček, lisovky (FG), Kolíky (SG), Turfy (TF), Sálovky (IN) a kombinované podešve na pevný povrh, uměmlý povrh a flexibilní podrážka.

Fotbalové kopačky nabízíme jak pro dospělé, tak dětské kopačky a kopačky pro ženy. Ke všem kopačkám nabízíme i příslušenství, náhradní kolíky a další....

Téměř 4 500 produktů v sekci fotbalové oblečení, fotbalové dresy, trenky, stulpny, tréninkové tepláky, kraťasy, mikiny, bundy, teplákové soupravy, funkční prádlo a termo oblečení, ponožky na fotbal, vybavení pro brankáře a v neposlední řadě fotbalové vybavení pro ženy, nezapomínáme i na rozhodčí....

Pro každého fotbalistu nabízíme 1 200 doplňků, fotbalové míče, fotbalové chrániče, brankářské rukavice, tašky a batohy na fotbal, čepice, kšiltovky a rukavice, kapitánské pásky, sportovní ortézy a bandáže, DVD a knihy, tejpy a obinadla, ručníky a osušky, sportovní výživu a pitný režim.

Nezapomínáme ani na fotbalové funkcionáře, trenéry a maséry mohou vybírat z 800 produktů, tréninkové pomůcky, vybavení hřišť a sportovišť, Pro kluby a rozhodčí, vybavení pro maséry, poháry a medaile, klubové suvenýry pro Váš klub.

Jste fanoušek fotbalu, fandíte svému oblíbenému klubu vybírejte na našem fanshopu z více jak 2 000 klubových suvenýrů napříč celou Evropou a národními týmy. Prodáváme i produkty z kolekce slavných fotbalistů Lionel Messi, Neymar, Cristiano Ronaldo, Kylian Mbappe, Paul Pogba.

I mimo fotbal toužíte po značkovém oblečení ? Navštivte kategorii volný čas kde nabízíme přes 2 700 produktů, oblečení, obuv na volný čas a doplňky.

Pro fotbalové kluby nabízíme akční sety, komplety, fotbalové sady dresů, brankářské komplety, včetně potisků, respektive kompletní servis pro sportovní a fotbalové kluby, mužstva oddíly.

 

https://www.netfotbal.cz/