Zajímavosti

25.03.2020

Kvízová liga Valašského fotbalu o tři předplatné - Vítězem posledního 30. kola se stal Dan Vavřík! Celkoví vítězové jsou René Svak, Zdeněk Blizňák a Jan Rada!

Od 25. března do 23. dubna probíhala na našem webu Kvízová liga Valašského fotbalu.

Kvízová liga Valašského fotbalu

Každý den jsme uveřejňovali v top článku (vždy viditelný uprostřed strany našeho informačního portálu) kvízovou otázku spojenou se zveřejněnou fotkou u článku i uvnitř článku.

Kdo se chtěl naší kvízové ligy účastnit, poslal správnou odpověď v rámci toho dne, kdy bylo příslušné kolo zveřejněno, na email:

valasskyfotbal@email.cz

Na druhý den při vyhlášení dalšího kola byl zveřejněn vítěz kola předešlého, který postoupil do finále soutěže o tři předplatné. Kvízová liga Valašského fotbalu měla 30 kol a na jejím závěru z postupujících z jednotlivých kol jsme vylosovali tři vítěze:

1. cena - roční předplatné Valašského fotbalu

2. cena - pětiměsíční předplatné Valašského fotbalu

3. cena - měsíční předplatné Valašského fotbalu

Pokud jste vyhráli a předplatné již vlastníte, můžete si ho po domluvě s námi prodloužit nebo věnovat někomu jinému.

Kvízová liga spolu s vylosováním vítězů z 30 finalistů skončila 24. dubna. Hrát jste mohli každý den, každý den byla nová a nová šance postoupit do finále.