Zajímavosti

06.04.2023

Kup si roční předplatné a získej 15% slevu na catering Restaurace a ubytování Na hřišti Vigantice

Navázali jsme novou reklamní spolupráci s Restaurací a ubytováním Na hřišti Vigantice a nabízíme 15% slevu na cateringovou nabídku pro naše nové roční předplatitele.

Každý nový předplatitel prémiového obsahu našeho informačního portálu www.valasskyfotbal.com získává od 6. dubna 2023 slevový poukaz na 15% slevu na cateringové služby Restaurace a ubytování Na hřišti Vigantice: 

http://www.nahristi.com/

Mezi naše hlavní činnosti patří příprava cateringových služeb. Zde jsme schopní po konzultaci se zákazníkem připravit vše  pro Vaše rodinné oslavy, zahradní párty, svatby a firemní akce.

Vzhledem k tomu, že každý zákazník je pro nás výjimečný, snažíme se vždy vyhovět všem jeho přáním. Máme zkušenosti jak s malými oslavami do 20 osob, tak i s velkými akcemi pro 1000 a více osob.

 

Vaši akci jsme ochotni připravit jak v našich prostorech, tak i ve Vámi preferovaných prostorech, které jsme schopni také zajistit. Zde přivezeme veškeré potřebné vybavení a připravíme vše pro Vaší akci. Dále můžeme zařídit ŽIVOU HUDBU, DJ, KOUZELNÍKA, OHNIVOU FIRE SHOW, SOMMELIERY, SABRAŽ, BARMANY,  DĚTSKÉ DNY, SKÁKACÍ HRADY,  STOLNÍ FOTBALKY, ŠIPKY A MNOHO DALŠÍHO NAČ SI JEN VZPOMENETE.

Při venkovních akcích nabízíme pronájem zahradních párty stanů, pivních setů, pódií, stage, oplocení, dětských  nafukovacích atrakcí, dále také stolní fotbálky, šipky, zahradní grily, výčepní zařízení a mnoho dalšího pro zpestření Vašeho dne.

 

Pokud pořádáte festival, koncert, open air, diskotéku,  tak i v této oblasti máme bohaté zkušenosti a zajistíme Vám vše - vstupenky, občerstvení, nápojové stany, stánky s jídlem, stánky s kávou, prodejce sýrů a místních specialit, ledovou tříšť, zmrzlinu a vše ostatní.

Kontakt: 

Restaurace a ubytování Na hřišti Vigantice

Vigantice 44

Rožnov pod Radhoštěm 756 61

Tel. 725 284 562

Email: nahristi@email.cz