Zajímavosti

10.03.2016

Hornobečvanské Střely hodnotí podzim a chystají se na jaro

Druhá sezóna v Moravskoslezské divizi Žen je o něco výsledkově lepší než ta první. I když se nepodařilo naplnit dva cíle, které byly před sezónou. A to uhrát 12 bodů a ne moc velké absence při zápasech. Celkem holky odehrály 11 utkání, připsaly si 8 bodů za 2 výhry a 2 remízy a 7x odešly poraženy. Celkové skóre 27:38 a 10 místo.

Druhá sezóna v Moravskoslezské divizi Žen je o něco výsledkově lepší než ta první. I když se nepodařilo naplnit dva cíle, které byly před sezónou. A to uhrát 12 bodů a ne moc velké absence při zápasech.
Celkem holky odehrály 11 utkání, připsaly si 8 bodů za 2 výhry a 2 remízy a 7x odešly poraženy. Celkové skóre 27:38 a 10 místo.

Během podzimní části se kádr vykrystalizoval do snad už poslední podoby. Rozrostl se i realizační tým o trenéra Miroslava Křištofa. Cíle před sezónou mohly být i vyšší, ale před sezónou nás opustila nadějná hráčka Eliška Skramuská a taky nastal problém po odstoupení Barbory Kohoutové na pozici gólmanky hned po prvním zápase. Nakonec se v brance vystřídaly Adéla Myslikovjanová, která je univerzální hráčka a je oporou týmu na všech postech a začínající Kristýna Červená.

Celkem se do zápasů zapojilo 17 hráček. Nejlepší střelkyní je Kateřina Jalůvková s 12 góly. Nejvíce odehraných minut z celkových 990 má Nikola Bernatská 978 minut. Tréninková účast holek byla velice vysoká okolo 80%.

Do jarní sezóny se půjde s cílem uhrát více bodů jak na podzim a pokusit se rozšířit kádr pro další sezónu. Holky trénují dvakrát týdně v místní hale a odehrály jeden přípravný zápas s Valašským Meziříčím, který prohrály 5:0.
V březnu holky připravily halový turnaj. Účastnilo se ho 9 týmů. Bohužel se při něm zranila Tereza Růčková, která tak nestihne úvod sezóny. První zápas hrají holky 27.3 v Orlové. V kádru pro jaro je celkem 15 holek i s dvěma absentujícími holkami, které se zapojí během jara.
Holky se připravují pod vedením Miroslava Křištofa, Pavla Romana a na jaře i pod Radkem Růčkou.