Turnaje a akce

11.03.2018

VKK nehrály, přesto se staly vítězi Fastav Cupu 2018, Kateřinice přejely Hovězí (aktualizace neděle 15:55)

I když se hráči VKK nesešli ke svému poslednímu utkání na Fastav Cupu proti Semetínu, další výsledky tomu nahrály, že se stali letošními vítězi tohoto turnaje. Druhé Vidče také třikrát vyhrálo, ale má horší vzájemný zápas i skóre.

Kateřinice – Hovězí 7:1 (3:0)
Kateřinice po páteční porážce s Vidčí nedělní zápas s Hovězím jasně ovládly. „Bylo to jednoznačné utkání. Vedli jsme do poločasu 3:0. Soupeř se prosadil až za stavu 6:0, kdy jsme prostřídali. Poslední zápas turnaje sehrajeme za týden proti Semetínu,“ řekl předseda Kateřinic Jiří Kuzník.

„Dnes jsme nebyli zdatným soupeřem Kateřinic. Nešla nám upřít snaha, ale po celý zápas jsme bojovali s únavou ze soustředění, které tento zápas zakončil. Jediným naším střelcem byl Jaroslav Tkadlec. Teď netrpělivě čekáme na výsledek vyšetření kolena našeho brankáře Jiřího Rovenského, kterého zbytečně ve snaze získat míč dohrál v prvním poločase útočník soupeře. Všem 18 hráčům bych chtěl poděkovat za přístup na soustředění v Brumově a předsedovi klubu Pavlu Tkadlecovi, který nejenže po celu dobu bděl nad tím, aby soustředění mělo po celou dobu s velmi nadstandardními podmínkami hladký průběh, ale že také spolu s vedoucím týmu Liborem Blahou podílel na pohodové atmosféře. Generálku již neplánujeme a jaro začínáme s Hrachovcem,“ řekl trenér Hovězí Roman Zámečník.
Branky: Drda 3, Doležel 2, Blažek, Ondra – Tkadlec.