Turnaje a akce

05.06.2019

U 10 Valmezu prožila v Praze víkend snů

Trenéři U10 z TJ Valašského Meziříčí si připravili pro svůj tým víkend snů, jehož vrcholem byl turnaj s kluby pražských akademií a jejich partnerskými kluby na Slávii.

Na stadiónu v Edenu si naši borci sáhli nejen na trávník mistrovské Slávie, ale také měli možnost poměřit své valašské síly se svěřenci prvoligových klubů. V turnaji obsadili krásné 7. místo z 11 týmů, o které se herně poprali s kluky ze Slávie U9 a vyhráli, čímž jim vrátili porážku ve skupině. Náš valašský kotel byl sice početně malý, ale srdcem hnal naše borce k vítězství, kterého se dočkali v turnaji hned několikrát.

Aby naši hráči nebyli ochuzeni o den dětí, připravili jsme jim návštěvu Síně slávy českého hokeje, kde si mimo prohlídky našich slavných hokejistů a jejich trofejí mohli i zařádit s jiným sportovním náčiním než jsou zvyklí.

Za turnaj v Edenu chceme poděkovat organizátorům turnaje, kteří nás pozvali.