Turnaje a akce

31.07.2016

Turnaj údolí pro Hluboké – Liščí

V sobotu 30. července proběhl na hřišti TJ Sokol Horní Bečva tradiční fotbalový Turnaj údolí, kterého se zúčastnily 4 týmy. Hrálo se na menším hřišti ( 5 hráčů + brankář ) 2 krát 15 minut systémem každý s každým.

V sobotu 30. července proběhl na hřišti TJ Sokol Horní Bečva tradiční fotbalový Turnaj údolí, kterého se zúčastnily 4 týmy. Hrálo se na menším hřišti ( 5 hráčů + brankář ) 2 krát 15 minut systémem každý s každým. Celkem bylo odehráno 6 kvalitních utkání. 1. místo z loňského roku obhájili a vítězi se stali hráči z týmu Hluboké – Liščí ( skóre 10:4, 9 bodů ), 2. místo obsadil Dolní konec – Kostelani ( 12:7, 6 bodů), na 3. místě se umístilo Bučkové – Horní konec ( 7:12, 3 body ) a pořadí uzavřel na 4.místě tým Mečůvka – Valaška ( 7:13, 0 bodů ).

Nejlepším střelcem turnaje byl Štěpán Ondruch s 6 góly, Jaroslava Zetochu vyhlásili nejlepším brankářem a Zbyněk Pavlica zaujal post nejlepšího hráče. Ceny týmům předávali Miloslav Randa – předseda TJ Sokol a hlavní organizátor Pavel Roman.
Turnaj se hrál za krásného slunečného počasí, jen divácká kulisa mohla být početnější. Fotbalové odpoledne se určitě vydařilo a všichni fotbaloví příznivci se už těší na začátek soutěží.