Turnaje a akce

30.01.2024

Starší žáci Kelče druzí na turnaji v Hluku

Dne 28.1 2024 jsme se zúčastnili dalšího kvalitně obsazeného halového turnaje v Hluku, který se hrál systémem každý s každým.

V prvním zápase s Vizovicemi se hned na začátku trefil Filip Zábranský. Vedli jsme, ale o chvilku později Vizovice srovnaly na 1:1 a byl konec.

Ve druhém zápase nás čekali Smržice. Hrálo se nahoru - dolů, s častou střelbou na brankáře. Skóre otevřel Přemek Šimon - brankáři vypadl míč z rukavic a Šimon to dorazil do branky a vedli jsme 1:0. O pár minut později soupeř vyrovnal po naší chybě a bylo to 1:1. Takový stav vydržel až do poslední minuty kdy skóroval Adam Syryčanský. Svým gólem na 2:1 ukončil zápas.

Třetí zápas jsme hráli s Drnovicemi. V tomhle zápase jsme hráli vyrovnaně, první vstřelený gól patřil nám, střelcem byl Adam Syryčanský. Další gól mohl dát Lukáš Vraj, ale tomu štěstí nepřálo a bohužel minul branku. Když se už blížil konec zápasu tak Drnovice po našem faulu kopaly standartní situaci při které se v našem brankovišti ocitl jejich útočník a kvůli tomu zápas skončil 1:1.

Čtvrtý zápas se hrál proti týmu Fotbal Kunovice. V tomhle zápase jsme měli trochu navrch, šlo to vidět i na hře kdy se při našich kombinacích nám povedlo vstřelit první branku, jejímž autorem byl Gleb Romanenko. Stejně tak byl střelcem i druhé branky. Třetí branku vsítil Adam Syryčanský, takže díky tomu zápas skončil 3:0.

Pátý zápas jsme hráli proti Spartaku Hluk, který byl favoritem celého turnaje. Byl lepší na míči, vždy byl rychlejší a netrvalo ani 5 minut a vyškolili nás krásnou kombinací zakončenou gólem. Nějakou šanci jsme dokázali vytvořit i my, ale na výhru to bohužel nestačilo. Po nějaké době Hluk znovu skóroval a my jsme byli jak na kolotoči. Nakonec se nám podařilo dát jeden gól Vojtěchem Dytrychem. Hluk nám pak ještě jeden gól přidal, takže tenhle zápas bohužel skončil 3:1 pro Hluk.

Poslední zápas se odehrál proti TJ Zdounky. V tomhle zápase se nám dařilo - první gól  vstřelil Filip Zábranský a druhý gól přidal Gleb Romanenko. Zdounky si to nenechaly líbit a tak nám dali taky jednu branku. S výhrou 2:1  jsme byli spokojeni.