Turnaje a akce

18.02.2017

Skupina B Fastav Cupu začala remízou Ústí s Valašskou Polankou B

Začala skupina B Fastav Cupu 2017. První zápas na programu byl duel Ústí a Valašské Polanky B, který přinesl remízu 2:2. Každopádně se bylo na co dívat.

Ústí - Valašská Polanka B 2:2 (1:1)

Branky: Lukaštík, Fojt - Petr Matyáš, Martin Filgas.

"Pro diváky to bylo atraktivní utkání. Šance byly k vidění na obou stranách. Myslím si, že jsme měli vice šancí než soupeř a možná jsme si zasloužili vyhrát o jednu či dvě branky. Jsem spokojený s hrou směrem dopředu, musíme zapracovat na proměňování šancí," řekl po utkání trenér Ústí Radek Tilšer.

"Ústí potvrdilo velkou kvalitu. Zkušené hráče, jako je Petr Mikulík, Jarda Gergela nebo Tomáš Valenta dokáží vhodně doplňovat mladí běhaví hráči. V úvodu zápasu nás dokázali pětadvacet minut přehrávat a zaslouženě vedli 1:0.Teprve po příchodu Martin Filgase na trávník jsme hru vyrovnali, stejně jako ještě do poločasu skóre, kdy se prosadil Petr Matyáš.Ve druhém poločasu byli opět lepší hosté, opět vedli, my jsme pak vyrovnali Martinem Filgasem z penalty. Velký tlak Ústí jsme ustáli i díky výbornému výkonu brankáře Jakuba Ondry, posledních deseti minut pak patřilo nám.Celkově jsme zápas hodnotili jako velmi povedenou přípravu s kvalitním a slušně hrajícím soupeřem. Ve všech ohledech toto utkání splnilo svůj účel," okomentoval utkání hráč Valašské Polanky B Jan Filgas.