Turnaje a akce

03.05.2018

SK Zašová 1926 na Baníku Ostrava

V sobotu 28. dubna vyrazila za krásného počasí mladší přípravka VFA při SK Zašová 1926 do Ostravy.

V sobotu 28. dubna vyrazila za krásného počasí mladší přípravka VFA při SK Zašová 1926 do Ostravy. Nebyl to obyčejný výlet. Cílem naší cesty bylo ligové utkání mezi FC Baníkem Ostrava a AC Spartou Praha.
Čekaly nás tři hodiny plné velkých zážitků. I když byl výkop zápasu v 15 hodin, náš program začal již o hodinu dříve. Po převlečení do dresů jsme se šli podívat přímo na hrací plochu, kde jsme sledovali předzápasové rozcvičení obou týmů. Poté jsme se odebrali do tunelu tribuny a čekali na příchod hráčů, s nimiž jsme šli na nástup na hřiště.

Vyprodaný stadion byl opravdu velkým zážitkem. Odtud jsme se již přesunuli na tribunu a sledovali první poločas krásného utkání, které se hrálo v úžasné atmosféře. O poločasové přestávce jsme sehráli miniutkání proti přípravce Baníku Ostrava a kluci se tak mohli proběhnout po ligovém trávníku a zahrát si před plnými tribunami. Druhý poločas jsme sledovali z tzv. Černé perly, kde bylo pro kluky připraveno občerstvení a kromě pizzy si mohli vychutnat také důležité vítězství domácího týmu v poměru 3:2. Myslím, že celé odpoledne bylo obrovským zážitkem nejen pro kluky, ale také pro jejich rodiče, kteří si utkání také užili.
Tento zážitek poskytla hráčům a jejich rodičům Valašská fotbalová akademie ve spolupráci s Akademií mládeže FC Baník Ostrava. Tato akce navazuje na podzimní nástup VFA při SK Zašová při utkání FC Baník Ostrava- SK Sigma Olomouc. Těšíme se na podzim, kdy podobně akce pod hlavičkou VFA budou pokračovat pro kluky z celého Valašska.

20180428_143735 IMG_20180428_160118 IMG_20180428_160139 IMG_20180428_145248 IMG_20180428_155709 IMG_20180428_155815