Turnaje a akce

09.08.2017

Postup Valmezu v Mol cupu ve znamení proměněných penalt

Valmezu azyl ve Lhotce sedí. Po vydařeném přípravném utkání s juniorkou Baníku Ostrava se v krásném areálu účastníka okresního přeboru postavil svému třetiligovému soupeři z Líšně a postoupil před vynikající návštěvou 460 diváků do třetího kola domácího poháru. Val. Meziříčí – Líšeň 3:1 (2:1)

Val. Meziříčí – Líšeň 3:1 (2:1)Trenér Valmezu Jaroslav Vodička udělal v základní sestavě oproti utkání ve Vyškově několik změn. Domácí zápas, v kterém padly tři branky z pokutových kopů, si zajistili postup a vidinu toho, že by mohli v rámci 3. kola Mol cupu doma přivítat atraktivního soupeře z druhé či první ligy.
„Změny v sestavě se kladně promítly až ve druhém poločase, kdy jsme změnili rozestavení a protočili hráče. V prvním poločase jsme zase byli těžkopádní, nedostávali jsme do zápasu, neměli jsme pohyb a vyráběli spoustu nepřesností. Líšeň byla fotbalovější. Ve druhém poločase jsme již byli lepším celkem, zvedli jsme se, ale z mého pohledu to pořád není ono. Nyní třeba přijede v dalším kolem Sparta,“ řekl k utkání trenér Valmezu Jaroslav Vodička.
Branky: 41. Byrtus, 44. a 70. Výmola - 35. Pašek
Val. Meziříčí: Michut – Bělíček, Šulák, Malý, Václavek – Byrtus, Žilinský (60. Drozd), Behan (88. Vrána), Gregáň – Výmola, Jurča (78. Rapavý). Trenér Jaroslav Vodička.

1 DSCN3896 DSCN3900 DSCN3902 DSCN3905 DSCN3906 DSCN3907 DSCN3909 DSCN3911 DSCN3912 DSCN3913 DSCN3916 DSCN3918 DSCN3920 DSCN3924 DSCN3926 DSCN3938 DSCN3940 DSCN3945 DSCN3947 DSCN3949