Turnaje a akce

09.03.2018

Loučení Vidče s Fastav Cupem okořenil zaskakující útočník Petr Mičkal

Vidče – Kateřinice 1:0 (0:0) Fotbalisté Vidče se rozloučili s Fastav Cupem těsnou výhrou nad Kateřinicemi a mohou skončit nejlépe druzí. Zápas rozhodl tři minuty před koncem zaskakující útočník Petr Mičkal.

Vidče – Kateřinice 1:0 (0:0)
Fotbalisté Vidče se rozloučili s Fastav Cupem těsnou výhrou nad Kateřinicemi a mohou skončit nejlépe druzí. Zápas rozhodl tři minuty před koncem zaskakující útočník Petr Mičkal.„Mrzí mne, že dnes chyběli oba útočníci Kramoliš s Valou. Zaskočil za ně Petr Mičkal a vedl si výborně nejen díky rozhodující vstřelené brance. V prvním poločase měly opticky více ze hry Kateřinice, ve druhém my. Zápas měl solidní tempo, ale moc šancí nepřinesl. Nakonec rozhodla naše produktivita. Pracujeme stále na zimních posilách. Co se týká Berky, tak zbývá finanční vyrovnání se Zubřím, v případě Einšpígla, kterého bychom si chtěli ve Vidči vychovat, aby postupně převzal roli jedničky po spolehlivém Petruželovi, stále čekáme na dohodu Rožnova s Dolní Bečvou ohledně příchodu Sekyry. Generálku sehrajeme na umělce v Rožnově 18. března od 16 hodin s Hutiskem,“ řekl trenér Petr Mičkal.
„Nám termín dohrávaného zápasu moc nevyhovoval. Chyběli nám čtyři hráči základní sestavy, ale na to se nebudeme vymlouvat, protože kádr máme široký. Absence Mačka, Čtvrtníčka a Bětíka způsobila to, že nás Vidče ve středu pole přehrávalo, v útoku chyběl Macík. Když spěl zápas k remízovému konci, dostali jsme rozhodující branku, ale je třeba objektivně uznat, že Vidče o tu jednu trefu bylo lepším celkem,“ řekl předseda Kateřinic Jiří Kuzník starší.
Branka: Petr Mičkal.