Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Turnaje a akce

13.05.2019

Dětský fotbalový festival v Krhové

18 týmů, více než 100 dětí, 3 hodiny fotbalu, stovka gólů, nespočet úsměvů a radosti. To byl fotbalový festival v Krhové

Sváteční dopoledne 8. 5. 2019 patřilo fotbalovému festivalu pro děti od 4 do 9 let, který uspořádala TJ Jiskra Krhová ve spolupráci s Valašskou fotbalovou akademií (VFA) za podpory UHER company. Touto akcí tak došlo k zahájení UHER festival TOUR 2019. 

 

„Základní myšlenkou celého projektu je motto: ,,Kdo přijde – hraje“. Tzn. hrají nejen děti z jednotlivých fotbalových klubů, ale mohou si přijít zahrát děti bez klubové příslušnosti.
Jde čistě jen o radost z pohybu při fotbalových mini-utkáních, které nemají rozhodčí, nepočítají se výsledky,“
říká Václav Vinkler, manažer projektu UHER festival.

Této akce se zúčastnilo více než sto dětí, kde kromě Krhové a VFA se fotbalem přijelo bavit dalších 8 týmů z blízkého okolí (TJ Sokol Kateřinice, FC Zubří, TJ Sokol Jarcová, FC Rožnov p.R., SK BESKYD Frenštát p.R., SK Hranice a TJ Nový Jičín).

 

„Akce i díky nádhernému počasí byla velmi úspěšná a už se těšíme na další festivaly. Jsem rád, že jsme ukázali, jak pracujeme s mládeží a že podobné akce přimějí děti ke sportu a fotbalu ať už u nás v Krhové nebo v dalších klubech. Věřím, že se k festivalu do budoucna přidají i další týmy z regionu a budeme společně a s nadšením sledovat sportovní rozvoj dětí na Valašsku,“ říká Robert Šulák, trenér mládeže TJ Jiskra Krhová.

 

„Dovolím si tvrdit, že hostování se borci z Krhové ujali velice zodpovědně a výsledkem byla velmi povedená akce, kterou dokazuje nejen konkrétní zpětná vazba od trenérů, ale i nadšení a radost dětí a spokojenost fandících rodičů. Ještě jednou děkujeme všem, kteří se na organizování akce podíleli,“ dodává Václav Vinkler.