Turnaje a akce

20.04.2018

BOJ O FINÁLE V POHÁRU MOL CUPU: NA ZÁPAS ZA SYMBOLICKOU CENU

Již příští středu se zlínští ševci vydají DO BOJE o finále v domácím poháru MOL Cup! Los nám v semifinále přisoudil soupeře FK Jablonec! Neváhejte ani chvíli a přijďte podpořit náš tým na zlínskou Letnou. Předprodej vstupenek právě odstartoval a cena je pouhých 20 Kč.

Svou cestu za obhajobou loňského prvenství zahájili zlínští fotbalisté ve třetím kole v Písku, kde dokázali i přes náročný program vyplněný zápasy v Evropské lize zvítězit 2:0. Další test čekal Ševce ve Vlašim, kde zvítězili až po penaltovém rozstřelu 2:1.

Termín semifinále poháru MOL Cupu je ve středu 25. dubna v 18 hodin a podle losu budeme konečně hrát na domácí půdě před našimi fanoušky!! Buďte u tohoto důležitého momentu a přijďte podpořit náš tým v důležitém BOJI O FINÁLE!!

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK PRÁVĚ ODSTARTOVAL A JEDNOTNÉ VSTUPNÉ NA TOTO UTKÁNÍ JE 20 KORUN!! STAČÍ KLIKNOUT ZDE A SVÉ MÍSTA MÁTE JISTÉ!

V den utkání, tj. ve středu 25.4. se otevřou také pokladny zlínského stadionu, a to od 17:00 hodin.

Držitelé permanentních vstupenek mají vstup na zápas ZDARMA!

Pohár MOL Cup se hraje systémem na jedno utkání, tedy bez odvet. V případě nerozhodného stavu po devadesáti minutách hry následuje prodloužení 2x 15 minut. Pokud ani v něm nebude znám vítěz, následují kopy ze značky pokutového kopu.

BUĎ U TOHO A PŘIJĎ PODPOŘIT SVŮJ TÝM PŘÍMO NA LETNOU! HRAJEME SRDCEM, FANDÍME SRDCEM! FORZA ŠEVCI!!