Tipliga

26.06.2016

Dramatickou Tip Ligu vyhrál Marek Juráň z Valašské Senice - výzva pro Petra Hejného, Richarda Štece a Marii Němcovou!

Skončila druhá Tip Liga Valašského fotbalu. Po vyrovnaném a dramatickém průběhu vyhrál hlavní cenu - 50 l sud piva o jeden bod Marek Juráň z Valašské Senice, který získal 40 bodů. Na druhém místě mají Petr Hejný z Rožnova, Richard Štec z Choryně a Marie Němcová z Horní Bečvy shodný počet bodů 39. O pořadí a cenách na 2. - 4. místě rozhodne rychlost a správnost odpovědi na danou otázku z valašského fotbalu.

Nejen zde, ale také na svých emailových adresách mají tři výše zmínění soutěžící zadanou následující otázku:

Jak se jmenoval celý jménem známý rozhodčí pocházející z Valašska, který rozhodoval utkání PMEZ (dnešní Ligy mistrů)?

Odpověď zašlete na emailovou adresu:  derossi16@centrum.cz

Následně bude oznámeno kompletní pořadí druhé jarní Tip Ligy Valašského fotbalu.