Podívejme se do dění vsetínské mládeže v uplynulém týdnu.

U 19 přehrála muže Valašské Polanky 5:2

Sestava : Freund ( 45´Degano), Horák. Rodek, Orság (Dobeš), Žídek (Cabras), Rodek, Jančina, Durnon, Mikuš, Di Maio ( Leckeši), Řezníček, Zbranek.

Góly: Řezníček - 3 , Mikuš - 2.
Dnes jsme v zimní přípravě zvolili i taktické herní pojetí proti mužstvu hrajícím KP mužů a to nám přineslo vedení 2:0. Do konce poločasu jsme je však prohohospodařili a do kabin jsme šli za stavu 2:2.
Druhý poločas byl však již v jasné naší režii a soupeř nás neohrozil ani jedinou střelou na bránu, my naopak několik gólovek ještě spálili.

Jaroslav Kulhaj

U 17 hrála místo Kelče proti Brumovu

První půle se klukům hodně povedla. Z hráčů sršelo sebevědomí a chuť do hry. Proti soupeři, který hrál své první zimní utkání byl náš náskok v přípravě zřejmý - Luky měl pouze jeden zákrok.
Hosté se sympaticky snažili celý zápas a v posledních 15minutách byli lepším týmem. Tonda se pětkrát musel vytasit se skvělým zákrokem ! Je škoda, že cca pět kluků v závěru zcela vypadlo z koncentrace a jen čekali na poslední hvizd.
Doufám, že naše vysoké nasazení vydrží za týden s Valmezem celých 90 minut.

FC VSETÍN - FC BRUMOV 8:2 ( 6:0 )

Branky : po 2 KUSÁK, ŘEZNÍČEK, KOPŘIVA, po 1 ŠVAGERA O, WANDROL.

SESTAVA : LUKY ( 46.TONDA ), GIO, KOPY, PEPA, ANDY, ŠVAGY A, LECKY, FIA, ŠVAGY O, ŠTĚPA ( 46. MIRA ), KUBA K.

U 7 na turnaji v Zašové

Největší starosti byly během týdne, kdy přicházela jedna omluvenka za druhou z důvodu nemoci, karantén a prázdnin. Celkem jsem jich napočítal na 10. Přesto všechno jsme byly schopni postavit jeden tým, který se mohl zúčastnit perfektně pořádaného turnaje v Zašové, což jen svědčí o početné základně v předpřípravkových ročnících.
Kluci za dopoledne stihli odehrát 7 utkání, kdy se střetli s týmy jako: Frenštát p.R, VFA, Vigantice, Přerov, Rožnov, Valašské Meziříčí a Jarcovou
Během všech utkání byla vidět snaha od kluků přenášet naučené věci z tréninkových jednotek do jednotlivých zápasů, a za to mají ode mě velkou pochvalu.
Od 7.2 do 13.2 si na chvilku odpočineme od tréninků a užijeme si jarních prázdniny. Tento čas bude vhodný na doléčení, tak ať se pak 15.2 potkáme v co největším počtu na tréninku.
Kdyby někdo z kluků byl zdraví a měl chuť si zahrát fotbálek, tak se může zúčastnit tréninku (fotbálku) U8/U9 na Pecníku ve středu 9.2 a ve čtvrtek 10.2 od 15:15.
Sestava: V Sacher, V Pinďák, O. Miklaš, M. Martiš, V. Ondra.