Okresní přebor

19.03.2017

Zašová si v generálce vzpomněla na výhru, její jarní premiéra je v ohrožení

Na přírodní trávě v Krhové prohrála domácí Jiskra se Zašovou 2:4. Pro oba celky to byla generálka na jaro, protože Krhová neplánuje již hrát v rámci soustředění v Horní Lomné. První jarní mistrovské utkání Zašové doma proti Lidečku je v ohrožení.

Krhová - Zašová 2:4

Branky: Mužík, Jasoněk - Chlevišťan, Sekyra, Bublík, Štěpán.

"V prvním poločase hráči plnili všechny taktické pokyny a nehráli jsme špatně. Ve druhém poločase začala obrana dělat chyby a obránci, aby je napravili, tak se hnali mnohdy bezhlavě do útoku. Soupeř toho využíval. My nyní doléčíme zranění a již nebudeme hrát žádný přípravný zápas ani během soustřední před začátkem prvního jarního zápasu," řekl po utkání trenér Krhové Alois Bayer.

"My jsme to chtěli mít jako generálku, ale stejně jsme postrádali Matůše, Škrobáka, otce a syna Trtíky, nemocné Čaňa a Pobořila. Museli jsme hlavně v obraně improvizovat. V prvním poločase nám vázla komunikace. My jsme se opět utápěli ve složité kombinaci, chyběla nám finální přihrávka a nedostávali jsme se do zakončení. Po přestávce jako by Krhové došly síly. Ztrácela míče ve středu pole a my jsme si vytvářeli následně šance, které jsme proměňovali. První branku dal z voleje Chlevišťan, pak se po individuálních akcích prosadili Bublík a Sekyra. A nakonec, kdy soupeř snížil na 2:3 pěknou střelou Štěpán. Náš první zápas s Lidečkem bude velmi pravděpodobně odložen. Zlobí nás měkké podloží, pracujeme na dotaci, abychom to dali do pořádku. V chladném počasí nám neodtéká voda. Uvidíme, jaké bude počasí, ale pravděpodobně se hrát nebude," dodal zástupce Zašové Jan Blabla.

DSCN0447 DSCN0450 DSCN0451 DSCN0452 DSCN0453 DSCN0454 DSCN0455 DSCN0456 DSCN0458 DSCN0459 DSCN0460 DSCN0461