Okresní přebor

23.08.2015

VKK B přetlačily Poličnou, ale musí hrát větším srdíčkem

Domácí chtěli za každou cenu potvrdit výsledek z Janové, kde vyhráli hladce 3:0, ale bohužel, šlo to ztuha. Nakonec to urvali po penaltách.

VKK B - Poličná 2:1 p. k. (1:1)

Na penalty 4:2.

Branky: Adam Mynarčík - Radek Capil.

Komentář sekretáře VKK B Jaroslava Valiána:

Ve 28. minutě sice domácí Adam Mynarčík po nádherném uvolnění Tomášem Hegerem zavěsil nekompromisně na 1:0, ale to bylo ze strany domácích po střelecké stránce vše. Naopak hosté těsně před poločasem srovnali Radkem Capilem, když se mohlo zdát, šlo tomu předcházel faul na domácí obranu.

Šlo se tedy do šaten s remízou a po přestávce se mělo , rozhodnout, což ale nebyla nakonec pravda. Hosté  poctivě bránili, v každé možné situaci běželi v brejku na domácí obranu a domácí gólman Jan Maliňák se blýskl mnoha povedenými zákroky. Utkání takto dospělo až do penaltového rozstřelu. Domácí Jan Maliňák, Vlastimil Pinkava, Martin Šimák a na závěr Štěpán Králík byli úspěšní, když naopak u hostů se z gólů radovali jen Jakub Orság a Radek Capil. Druhý bod tedy zůstal v Karolince, ale ruku na srdce: je toho hodně na zlepšování a hlavně musí domácí hrát s větším "srdíčkem".