Okresní přebor

17.10.2015

V Poličné se hodně červenalo

I když hosté ze Stříteže začali zápas jako celek, který nepřipomínal poslední celek tabulky, nakonec odjeli s prázdnou a Poličná potvrdila příslušnost k absolutní špičce okresnímu přeboru.

Poličná - Střítež 3:0 (1:0)

BRANKY: Tomáš Marek, Radim Bártek, vlastní.

Hosté prvních 15 minut nepřipomínali poslední tým tabulky. Dobře kombinovali po zemi a v kombinaci s naším ospalým úvodem se jednalo o vyrovnaný začátek zápasu. Postupem času Poličná získala nad hrou kontrolu a hosté se uchýlili k nakopávaným míčům ve snaze vybudovat si trestný nebo rohový kop. První gól utkání padl z pokutového kopu, který byl správně nařízen za podražení Petra Bártka. S přehledem nechytatelnou střelou proměnil Tomáš Marek. Zbytek poločasu měli domácí nadále více ze hry, z čehož byly šance, ale navýšit skóre se nám nepovedlo.
Druhý poločas začal pro hosty nešťastně, když si centrovaný míč ztečoval jeden z obránců do vlastní brány. Domácím se vydařilo střídání, kdy Radim Bártek, který byl na hřišti jednu minutu, využil rohového kopu a hlavou zvýšil na 3:0. Domácí kontrolovali hru, hosté se snažili s výsledkem něco udělat, ale neproměnili již žádnou ze svých střel.

"Měli jsme ospalý úvod zápasu. Hosté dobře kombinovali po zemi a působili sebevědomě. Vedli jsme po jasné penaltě. Do konce poločasu jsme ještě nastřelili tyč hostující branky. Podařilo se nám z kraje druhého poločasu dát druhou branku a to nás uklidnilo. Povedlo se nám střídání s Radimem Bártkem, který po patnácti sekundách na hřišti dal po rohu třetí branku. V zápase byly tři červené karty. Hostující František Benda zmařil jasnou naši šanci, v závěru došlo k potyčce mezi naším Radimem Bártkem a hostujícím Petrem Mikulenkou," dodal k utkání trenér Poličné Marek Vala.