Okresní přebor

24.07.2017

Předseda Stříteže Josef Baláž nejen o včerejší výhře nad Viganticemi

Vyhráli jsme 2:1 nad kvalitním soupeřem po poločase 1:1. Branky vsítil Malý a Dibelka.

Čekal nás dnes silný soupeř, který měl po většinu utkání navrch,nicméně jsme se mu kombinačně víc než vyrovnali. Soupeř však pohořel na neproměňování svých gólových situací,kdy nás velmi podržel brankář Daniel Cuper.
Hráli jsme pozorně do obrany a přes středovou osu a našeho hrotu Martina Vavruši vyráželi do rychlých situací, které rovněž kolikrát zaváněly gólem. Jinak příští týden bychom měli hrát s Choryní a následující týden generálku s H. Bečvou.

Chtěli jme se Zubří získat Karla Drdu, ale nakonec zůstane v mateřském klubu.
O Jakuba Teleckého má zájem zase tým Zubří "B", ale tomuto odchodu nejsem vůbec nakloněn.
Jinak mám v hledáčku několik hráčů z Ostravy tak uvidíme, jak to dopadne.
Se stávajícího kádru nikdo neodejde. A tak si myslím, že máme silný kádr, což jsme dokázali i  v utkání s Viganticemi.