Okresní přebor

11.10.2015

Poličná přeje brzké uzdravení Matěji Šedému

Poličná hraje v posledních zápasech ve velké formě. Nyní veze tři body z Huslenek, když využila dlouho trvající přesilovku. Stínem zápasu bylo zranění Matěje Šedého, který byl v úvodu utkání v hlavní roli klíčových událostí.

Huslenky - Poličná 1:4 (1:2)

Branky: Jaromír Zádilský - Petr Libosvár 2, Dominik Drda, Adrián Babala.

"Brzká červená karta ovlivnila zápas. Museli jsme stáhnout hry na jednoho útočníka a hrát jen na brejky. I v deseti jsme měli v prvním poločase dvě šance, ale hosty podržel brankář. Po přestávce byla Poličná v přesilovce lepší. Klíčovou branku na 1:3 jsme ale dostali dle mého názoru po sporné ofsajdové situaci. Ve druhém poločase nás hodně podržel brankář Hučík," řekl k zápasu trenér domácích David Pisklák.

"V 5. minutě jsme šli do přesilovky, protože Matěje Šedého fauloval v úniku Pavel Tydlačka a byl po zásluze vyloučen. V 15. minutě musel po nezaviněném střetu odstoupit Matěj Šedý pro několikeré přeražení nosu a museli jsme ho odvézt do vsetínské nemocnice. Vedli jsme po brance Dominika Drdy, ale byli jsme laxní a domácí srovnali z penalty. Hned dvě minuty po vyrovnání to otočil tečovanou střelou z dvaceti metrů Petr Libosvár. Ve druhém poločase jsme měli logicky převahu, domácí držel brankář Hučík, který chytil pět až šest našich sólových nájezdů včetně penalty Libosvára, který tak nezavršil hattrick. Dali jsme dvě branky a vezeme body," dodal pohled Poličné trenér Marek Vala.