Okresní přebor

18.06.2017

Po čtyřech letech to konečně vyšlo, Halenkov postupuje do 1. B třídy!

Halenkov – Choryně 3:1 (1:0) Halenkov dokráčel při zaváhání Poličné v Karolince na čtvrtý pokus k vytouženému postupu do 1. B třídy.

Halenkov – Choryně 3:1 (1:0)
Halenkov dokráčel při zaváhání Poličné v Karolince na čtvrtý pokus k vytouženému postupu do 1. B třídy. „Poslední kroky bývají nejtěžší. Já jsem nepočítal, že to přijde už dnes, spíše jsem si myslel, že budeme muset vyhrát poslední kolo ve Stříteži. Hráči první poločas výsledek z Karolinky nevěděli. I já jsem si spletl začátek zápasu, a když jsem chtěl ohromit naši lavičku povzbuzujícím výsledkem, už hodinu se v Karolince nehrálo. Kluci k tomu dnes přistoupili zodpovědně. První poločas jsme byli nervózní. Dělal nám problémy na hrotu Luboš Hadvičák, který vyhrával hlavy pro své spoluhráče a ti měli šance. Po přestávce jsme již Choryni k ničemu nepustili, ale i tak hosté z jedné možnosti srovnali. Chválím všechny kluky, jak to ubojovali nakonec, speciálně Jana Šuláka, který ukázal roli střelce a zápas zlomil na naši stranu,“ řekl k zápasu trenér Halenkova Jan Ondrušík.
Branky: 40. a 78. Šulák, 85. Ondryáš – 54. Pavel Tvrdoň.