Okresní přebor

20.08.2017

Pavel Škrobák režisérem utkání VKK B - Lhotka

VKK B – Lhotka 5:0 (3:0) Domácí vyrukovali na cestu za prvními body s četnými posilami z prvního týmu. T trojice Škrobák, Pavelka, Mynarčík byl hlavní hvězdnou utkání Pavel Škrobák, který hosty sestřelil hattrickem, naopak Lhotka ani ve druhém utkání sezony neskórovala.

VKK B – Lhotka 5:0 (3:0)
Domácí vyrukovali na cestu za prvními body s četnými posilami z prvního týmu. T trojice Škrobák, Pavelka, Mynarčík byl hlavní hvězdnou utkání Pavel Škrobák, který hosty sestřelil hattrickem, naopak Lhotka ani ve druhém utkání sezony neskórovala. „Domácí po debaklu z minulé neděle nastoupili s obrovským odhodláním toto odčinit. "Odnesla" to hostující Lhotka, která od počátku tahala za kratší provaz. Již brzy po začátku unikl po levé straně Adam Mynarčík a z těžkého úhlu skóroval. V 18. minutě domácí Petr Plánka uvolnil nádherně Pavla Škrobáka a ten v utkání poprvé skóroval. Do poločasu ještě hlavou zvýšil domácí kapitán Martin Šimák.
Po přestávce už domácí tempo zvolnili, ale stále si udržovali přehled nad vývojem utkání. V 65. minutě skvěle uvolnil Petr Hruška Pavla Škrobáka a ten dokonale vyškolil celou hostující obranu včetně brankáře a bylo už 4:0. Nakonec ještě v 88. minutě si znovu Pavel Škrobák pohrál s obranou hostů a ukončil tak skóre na konečných 5:0.
Co po takovém výsledku dodat? Prostě dnes měli domácí zcela navrch a po zásluze si za předvedenou hru odnesli do šatny vysoké vítězství. Hosté se do domácí obrany dostávali jen sporadicky, ale zde je čekala nepřekonatelná překážka v podobě domácího gólmana Ládi "Havrana" Sedláka,“ komentoval utkání vedoucí mužstva VKK B Jaroslav Valián.
„Byli jsme vyrovnaným soupeřem v poli, jenže jsme žádnou nabídnutou šanci neproměnili. Na gólovky to bylo osm pět pro domácí, ti měli rozdílového hráče Pavla Škrobáka, který co měl, to proměnil. Naopak z naší strany to byla v koncovce bída. Takové možnosti jaké měli Topič, Žák, Motloch nebo Novák bychom měli proměňovat,“ dodal k utkání asistent trenéra Lhotky Ladislav Šebesta.
Branky: 2. Mynarčík, 18., 65. a 88. Škrobák, 36. Šimák.