Okresní přebor

11.03.2018

Martin Zetocha Horní Bečvu neposílí, ta i s Tomášem Randou v brance přejela Trojanovice - Bystré

I bez zraněného brankáře Kryštofa Jalůvky se zaskakujícím hráčem v brance Tomášem Randou porazila Horní Bečva Trojanovice - Bystré 5:1 (2:1). Po dvou brankách dali Filip Zetocha a Adam Solanský, pátou přidal Tomáš Vaníček.

"Dostali jsme branku hned v první minutě, kdy Tomáš Randa asi neznalý brankářského řemesla chytil jasnou malou domů. Pak jsme to do poločasu otočili díky výborně hrajícímu Filipu Zetochovi v útoku. Ve druhém poločase jsme měli navrch a kombinační hrou jsme soupeře postupně rozebrali. Byl to náš poslední přípravný zápas. Jsem typem trenéra, co pracuje s týmem, který mu je dán, ale stál jsem velmi o Martina Zetochu. Ten v tomto přestupovém období nepřijde. Rožnov není v situaci, kdy by ho mohl uvolnit. Pro nás to byl poslední přípravný zápas, nyní budeme chtít co nejdříve trénovat na druhé hrací ploše venku. Kluci předvedli v přípravě dobrý přístup," řekl trenér Horní Bečvy Dušan Dohňanský.