Okresní přebor

03.10.2016

Josef Baláž komentuje utkání Choryně - Střítež

V první řadě chci říct, že Choryně vyhrála zaslouženě, protože proměnila prakticky každou příležitost. Hraje jednoduchý a účelný fotbal, který jim přináší úspěch.

Ovšem v první jasné šanci za stavu 0:0 se objevil v 15. minutě Šichtář, kdy zcela sám před brankou přestřelil. Ještě za stavu 1:0 šel sám na brankáře Michalák a opět nedal. Tady se to zlomilo. Během patnácti minut jsme inkasovali tři branky. Rozhodně to nebylo tím, že bychom fyzicky odpadli. Poté jsme se věnovali spíše diskusím s rozhodčím. Co se týká pomezního rozhodčího a jestli to byl trenér domácích Haša, tak "klobouk dolů" za jeho chování. Celý zápas vykřikoval, jak nám to vrátí za jarní utkání a taky že ano. Po jeho otočeném autu a neodmávaném ofsajdu jsme dostali dvě branky. Hlavní rozhodčí mi řekl, že si pomezní pohlídá, opak byl však pravdou. Myslím si, že domácí to nemají zapotřebí. Jsou dost kvalitním týmem, aby si to vyhráli sami. A to, co se událo po utkání ze strany našeho hráče Suchopy je z mého pohledu neomluvitelné (hráč Suchopa nakopl rozhodčího prudce míčem do oblasti rozkroku, pozn. aut.) a samozřejmě se hlavnímu rozhodčímu omlouváme.